Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

JETO ME LAJMIN !

ADRESA: Pranë "Misto Mame" në kompleksin AML-Leonard
Mob: 069 60 43 503 Email: info@dielli.al

Lajmet Kryesore
Personazhi i vitit 2014

LAJMET E FUNDIT

Muhamed Ali shtrohet në spital me pneumoni

LONDËR – Muhamet Ali, tri herë kampioni i botës në boks për peshat e rënda është shtruar në spital në gjendje të rëndë. Sipas BBC, zëd

Shkatërrimi i pyllit të Semanit, 8 ish zyrtarë në pranga - emrat

FIER – Shkëlqim Jaupaj, Nikollaq Zizim Ervin Nuredini, Agur Vrenozi, Rahim Lushaku, Aleksandër Dhima, Astrit Kajolli dhe Fredi Merkaj, që të gji

Shtypi ditës 21 dhjetor 2014, faqet e para

SHTYPI - Dielli.al ofron për lexuesit faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, të ditës së diel, më datë 21 dhjetor 2014 dhe dis

Rusia, Francës: Na jep luftanijet Mistral, ose rimbursim

MOSKË  - AFP – Rusia e pranon me shumë kënaqësi rimbursimin e parave të dhëna ndaj Francës për luftanijet të tipit “Mistral”, deklaroi

Vjedhja e energjisë, 5 veta në pranga dhe 5 në kërkim

TIRANË – Edhe sot janë arrestuar 5 persona, ndërsa 5 të tjerë janë shpallur në kërkim, ndërsa një shtetas tjetër po ndiqet në gjendje t

Glinë, kapen 88 sirianë e sudanezë klandestinë

GJIROKASTËR – Edhe 88 sirianë dhe sudanezë të futur klandestinë në territorin tonë në përpjekjen për të kaluar tranzit drejt Perëndimit

Humb jetën në aksident Atjon Zhiti, rrethanat

TIRANË – Atjon Zhiti, djali 19 vjeçar i shkrimtarit të njohur Visar Zhiti humbi jetën sot pasdite në një aksident të ndodhur në aksin Ti

Obama: SHBA, rilindje reale

UASHINGTON - ANSA – Rilindja e Amerikës është reale, deklaroi presidenti amerikan, Barack Obama në fjalimin e përjavshëm përpara kombit, ku b

Aksi Tiranë – Elbasan, ja itinerari i lëvizjes së makinave dhe autobusëve

TIRANË – Pas shembjeve masive në Ibë, Autoriteti Rrugor Shqiptar ka përcaktuar lëvizjen me një sens të mjeteve deri 3.5 ton në aksin kombët

Kampionët e dimrit fitojnë edhe ndaj Ilirisë

FUTBOLL- Terbuni nuk di të ndalet, fiton edhe ndaj Ilirisë, duke e i festuar Krishtlindjet si kampione e dimrit  qe njeh vetem fitore. Skuadra Pukj

Me shume ...

SPORT

Muhamed Ali shtrohet në spital me pneumoni

LONDËR – Muhamet Ali, tri herë kampioni i botës në boks për peshat e rënda është shtruar në spital në gjendje të rëndë. Sipas BBC, zëdhënësi i tij, Bob Gunnell i tha mediave se ai po trajtohet për një rast të lehtë të pneumonis

Kampionët e dimrit fitojnë edhe ndaj Ilirisë

FUTBOLL- Terbuni nuk di të ndalet, fiton edhe ndaj Ilirisë, duke e i festuar Krishtlindjet si kampione e dimrit  qe njeh vetem fitore. Skuadra Pukjane nuk njeh humbje që prej 12 javësh, kjo falë lojës dhe punës në grup. Edhe pse nuk ka qene

Laçi, merr 3 pikët ndaj Apollonisë, Firakët blindojnë fundin

FUTBOLL- Sot po zhvillohen ndeshjet e fundit në Supërligë për vitin 2014. Në ndeshjen e parë mes Lacit dhe Apollonisë, skuadra veriore, ka marrë fitorë pa shumë mundim. Djemtë e Armando Cungut nuk kanë fituar falë një dopiete të sulmue

Goli Lilës, më i bukri i javës në Greqi (video)

FUTBOLL-KOMBËTARE- Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila përveç fitores që shënoi me ekipin e tij ndaj PAOK-ut të Ergys Kaçes, është vlerësuar në grei si lojtari që ka shënuar golin më të bukur për këtë javë. Andi Lila s

Me shume ...
Rubrika Skic nga Felix Bilani
AML ju fton: Ejani festojme sebashku!
dielli.al mobile
GOLDBET.AL
Ankand ne Dielli.Al
Lulishte 1 Maji ju fton te festoni FESTAT!
dielli.al i bashkohet nismes Jo Duhanit

Fut adresen email:

dielli.al toolbar
horoskopi dielli.al
dielli lojra